Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2011 m. Birželio mėn. 6 d.
Puikus Aivaro Berežnojaus rezultatas Lenkijoje

2011 metų gegužės 28 dieną vyko atviras Lenkijos turnyras, antrame pagal dydį mieste Lodzėje. Čia dalyvavo sportininkai iš Rusijos, Estijos, Čekijos, Didžiosios Britanijos, Danijos, Prancūzijos, Slovakijos, Ukrainos, Vokietijos, Latvijos, taip pat ir įvairių Lenkijos miestų, miestelių geriausi sportininkai. Šis turnyras - reitinginis, kuriame sportininkai renkasi taškus į Junior olimpinių dienų festivalį.

Turnyre dalyvavo ir mūsų Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokyklos sportininkai, kurie į varžybas vyko savo lėšomis.

Jaunieji sportininkai pasiekė gerų rezultatų, kurie pradziugino treneres, tėvelius ir artimuosius. Svorio kategorijoje iki 38 kilogramų trečią vietą „gražiu metimu“ laimėjo Gytis Tulauskas, kuris svėrė penkiais kilogramais mažiau, nei jo varžovai.

Svorio kategorijoje iki 50 kologramų įveikęs visus savo varžovus čempiono vardą iškovojo Aivaras Berežnojus - jo svorio kategorijoje buvo 31 dalyvis. Šiuos sportininkus ruošia trenerės Rasa Steponaitytė, Ramunė Čiaučionienė (sporto klubas Dziudistas).

Aivarą Berežnojų jau antri metai globoja Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas - kiekvienais metais skirdamas lėšų sporto inventoriui ir sportinei aprangai dziudo treniruotėms įsigyti.

„Džiaugiamės laimėjimais, uoliai dirbame ir tikimės ateityje pergalių bei kelialapio į olimpinių dienų festivalį. Ačiū sportininkams už džiugias akimirkas.“, - atviravo Rasa Steponaitytė, Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokyklos trenerė-metodininkė.

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt