Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2011 m. Gruodžio mėn. 5 d.
Pagerbti talentingi jaunieji tapytojai

Gražia padėkos popiete, skirta laureatams, nugalėtojams ir jų mokytojams, vainikuotas penktasis Kauno rajono 5-12 klasių moksleivių tapybos darbų konkursas „Rudens natiurmortas 2011“.

Konkursas vyko Lapių pagrindinėje mokykloje, jame dalyvavo ir rudeniškus natiurmortus tapė 65 mokiniai iš 12 mokyklų. Dailės mokytojai, parengę moksleivius konkursui, taip pat tapė natiurmortus, tik tai darė bendrai su savo kolegomis. Pagrindinis konkurso rėmėjas – Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas.

Net 17 moksleivių užėmė prizines vietas skirtingose amžiaus grupėse ir buvo apdovanoti Kauno rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus diplomais. Dar 10 talentingų jaunųjų tapytojų pelnė įvairias nominacijas. Absoliučia konkurso „Rudens natiurmortas 2011“ nugalėtoja tapo Raudondvario gimnazijos 9 klasės mokinė Vita Bakštytė (mokytoja Zinaida Dimšienė).

Labdaros ir paramos fondo direktorė Aurelija Makūnienė džiaugėsi, kad fondo rėmėjų dėka pavyko visiems konkurso dalyviams nupirkti popieriaus tapymui, nugalėtojus apdovanoti dailininkės Aušros Deltuvienės sukurtais prizais, mokytojams įteikti knygas. „Tegul spalvingi būna ne tik Jūsų darbai, bet ir Jūsų kasdienybė, svajonės!“ – linkėjo konkurso dalyviams Aurelija Makūnienė, primindama, kad fondas jau kelintus metus globoja gabius ir talentingus Kauno rajono vaikus, o dalį pajamų gauna per labdaros vakare parduotus menininkų kūrinius.

Konkurso komisijos pirmininkas – Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakulteto tapybos katedros profesorius Pranas Griušys, įvertindamas mokinių tapytus natiurmortus, džiaugėsi rezultatais, išaugusiu konkurso dalyvių meistriškumu, tapymo originalumu ir jaunatvišku polėkiu.

Moksleivių tapybos darbų konkurso „Rudens natiurmortas“ sumanytoja ir organizatorė – Lapių pagrindinės mokyklos dailės mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė priminė, kad šis konkursas – tai dar viena proga ieškoti grožio savo aplinkoje ir gėrio kūrybos pasaulyje.

 

Vaida Trofimišinienė,

Lapių pagrindinės mokyklos direktorė

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt