Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2013 m. Rugsėjo mėn. 6 d.
Kauno rajono vaikus pasiekė A. Makūnienės labdaros fondo kompiuteriai

Dovana smalsioms sesėms

Šiemet fondas vaikams padovanojo šešis kompiuterius. „Kompiuteris seniai įsitvirtino kasdieniame gyvenime, deja, yra šeimų, kurioms tai yra vis dar nelengvai įperkamas daiktas“, – pastebėjo fondo vadovė.

Pavasarį A. Makūnienė iš socialinės darbuotojos sužinojo, kad Užliedžiuose gyvena bedarbė mama su trimis smalsiomis mergaitėmis, svajojančiomis apie kompiuterį. Moteris kreipėsi į rėmėjus, kurie perdavė fondui net 6 kompiuterius ir du grotuvus.

Fondo atstovai nuvyko į šeimą su talkininku, įmonės „Baltijos polistirenas“ darbuotoju, kuris prijungė kompiuterį ir pamokė mergaites, kaip juo naudotis.

Dvyniai šturmuoja mokslus

Vienas kompiuteris neseniai pasiekė Garliavos seniūnijoje gyvenančios Danos Bagdonavičienės šeimą. Prieš porą metų palaidojusi vyrą, kukliame būste Jonučiuose moteris glaudžiasi su šešiolikmečiais dvyniais Gyčiu ir Ryčiu.

Bankrutavus įmonei, moterį atleido iš darbo. Negaunanti nė tūkstančio litų pajamų per mėnesį, moteris nepalūžta. „Mėginau nubrėžti ribą tarp asmeninių problemų ir darbo. Neparodydavau, kad sunku ir pakildavau kaip sfinksas iš pelenų. Tikiu, kad mane globojantis angelas padės ir dabar – rasiu darbą“, – pasakojo D. Bagdonavičienė ją aplankiusiems fondo valdybos pirmininkui Valerijui Makūnui ir Garliavos seniūnei Nijolei Tarvydienei.

Rytis yra pirmūnas, o Gytis – istorijos olimpiadų nugalėtojas. Vaikinas svajoja tapti istorijos mokytoju. Ponia Dana džiaugiasi, kad vienas angelų jos šeimos gyvenime yra istorijos mokytojas Ričardas Gudaitis.

„Šis mokytojas Gytį moko istorijos papildomai, o už pamokas neprašo nė lito. Paskolina reikalingų olimpiadoms ruoštis knygų. Viena tikrai nepajėgčiau jų nupirkti, o bibliotekose visų nerasi“, – pasakojo D. Bagdonavičienė.

Vaikinai turėjo vieną kompiuterį. Net draugiškai juo dalinantis pamokų ruoša užtrukdavo iki išnaktų. Dabar fondo dovanotu kompiuteriu naudosis Gytis. Mama tvirtino, kad sūnui kompiuteriniai žaidimai neįdomūs. „Jam smagiau minti istorijos mįsles arba mąstyti, iš kokių plytų pastatytas Gedimino bokštas“, – šypsojosi mama.

Raginti mokytis dvynių niekada neteko. Nėra rūkę, gėrę ar prašę nupirkti nors vieną jų trokštamą daiktą. Moka pasigaminti valgį, mamai visada noriai pagelbėja.

Fondui padeda rėmėjai

Kompiuteriais ir magnetofonu A. Makūnienės labdaros fondą parėmė ir UAB „Patikima linija“.

„Minvijos“ bendrovės, Dovilės ir Audriaus Stasiulevičių dovanoti kompiuteriai bei Vytauto Gecevičiaus magnetofonas pasiekė Daugėliškių kaimą, šeimą, kurioje auga 6 vaikai bei Lapėse gyvenančią šeimą.

Nešiojamas kompiuteris ir kitos dovanos taip pat nudžiugino keturis vaikus auginančią daugiavaikę Gervių šeimą iš Dievogalos kaimo.

„Dalinti paramą nesunku, kur kas sunkiau prašyti pagalbos“, – kalbėjo Aurelija Makūnienė, dėkodama visiems akcijos rėmėjams ir savanoriams talkininkams.

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt