Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Naujienos
2013 m. Spalio mėn. 9 d.
Kauno rajono irkluotojų pergalės tarptautinėse ir šalies regatose

Aplenkę pajėgias Šiaulių, Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Prienų, Birštono, Kaliningrado (Rusija) ir Jelgavos (Latvija) komandas, nugalėtojais ir prizininkais tapo šie sporto mokyklos auklėtiniai: Edvina Nešukaitytė, Airida Kazlauskaitė, Marija Medelinskaitė, Ieva Petrauskaitė, Justina Mikailaitė, Marija Bromberg, Viktorija Reginaitė, Jovita Lukšaitė, Arnas Makūnas, Arnas Barkauskas, Marius Skridaila, Mantas Juškevičius, Tomas Rakauskas, Povilas Stankūnas, Laurynas Sabas, Paulius Jankauskas, Ignas Lisauskas ir Vytautas Saladis.

Sėkmingos buvo ir Lietuvos jaunučių pirmenybės. Tik pavasarį paėmę irklus į rankas jauniausieji irkluotojai (1998-2000 m. gimimo berniukai ir mergaitės) pasipuošė aukso medaliais.

Tarptautinėje regatoje „Gintariniai irklai“ laimėti du bronzos medaliai (E. Nešukaitytė ir A. Kazlauskaitė), iškovotas kelialapis į Pasaulio jaunių čempionatą (T. Rakauskas ir P. Stankūnas).

Pasaulio jaunių čempionate iškovota 27 vieta dviviečių be vairininko valčių klasėje. Baltijos šalių čempionate iškovoti 4 sidabro medalių komplektai (T. Rakauskas, P. Stankūnas, E. Nešukaitytė, A. Kazlauskaitė) ir 6 bronzos (V. Saladis, A. Makūnas, A. Barkauskas, M. Skridaila, M. Juškevičius, M. Medelinskaitė, I. Petrauskaitė, J. Luošaitė ir J. Mikailaitė)

Sėkmingas buvo ir Lietuvos čempionatas. Čempionėmis tapo E. Nešukaitytė, A. Kazlauskaitė, G. Rakauskaitė ir K. Lašaitė (W4-). Šios merginos iškovojo sidabrą ir bronzą dviviečių be vairininko valčių klasėje.

Merginų porinė keturvietė (M. Medelinskaitė, J. Luošaitė, A. Kazlauskaitė ir E. Nešukaitytė) ir vaikinų porinė keturvietė (A. Makūnas, A. Barkauskas, M. Skridaila ir M. Juškevičius) laimėjo bronzą.

Tarptautinėje jaunių regatoje „Baltic cup“ Sankt Peterburge, Baltijos jūros šalių jaunių čempionate „Baltic cup“ dalyvavo sportininkai iš 11 valstybių. Povilas Stankūnas ir Tomas Rakauskas iškovojo 6-ąją vietą dviviečių be vairininko klasėje, o vaikinų porinė keturvietė, kurioje irklavo Arnas Barkauskas, Marius Skridaila, Mantas Juškevičius ir Arnas Makūnas, liko aštunti.

Sėkmė neaplenkė ir Lietuvos jaunių sporto žaidynėse. Iškovota komandinė 4 vieta. Į bendrą Kauno rajono komandos taupyklę iškovoti 460 taškai, 1 aukso, 6 sidabro ir 2 bronzos medalių komplektai.