Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2015 m. Birželio mėn. 1 d.
Garliavos meno mokykloje įteikti diplomai


Svečius jau prie durų pasitiko mokyklos orkestro muzika. Šventės dalyvius džiugino mokyklos moksleivių koncertas. Šiemet mokyklą baigė 23 pianistai, 7 stygininkai, 6 akordeonistai, 15 pūtikų, 6 liaudininkai, 3 chorinio dainavimo specialistai ir 25 dailininkai.


Mokiniai 6 – 7 metus ne tik lankė užsiėmimus, bet ir dalyvavo šventėse, koncertuose, festivaliuose, rajoniniuose, respublikiniuose ir net tarptautiniuose konkursuose. Juose puikių rezultatų pasiekė pianistai Julius Juodžiūnas, Gerdas Janušauskas, Kamilė Bukšnytė, akordeonistai Vidmantė Venytė, Algirdas Vaičaitis, Paulina Maceinaitė, liaudininkai Salvijus Striuogys, Simonas Margevičius, Vilius Morkūnas, Ana Luisa Monse, pūtikai Simona Andriekutė, Rasa Kusaitė, Gabrielė Terminaitė, Aidas Mangiliovas.


Keturi geriausieji buvo apdovanoti vienkartinėmis Aurelijos Makūnienės paramos ir labdaros fondo stipendijomis po 100 eurų. Fondo steigėja ir direktorė A.Makūnienė už puikius pasiekimus konkursinėje veikloje jas įteikė Juliui Juodžiūnui, Kamilei Bukšnytei, Vidmantei Venytei ir Algirdui Vaičaičiui.


„Nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų pasiekimais, kuriais garsinate ne tik Garliavos meno mokyklą, bet ir visą Kauno rajoną. Tačiau atminkite, kad sėkmė aplanko ne vien gabiausius. Pirmiausiai ji šypsosi atkakliausiems ir darbščiausiems“, – sveikindama moksleivius kalbėjo Aurelija Makūnienė.


Mokyklos direktorė Regina Guobė džiaugėsi, kad muzikinį talentą Kauno J. Gruodžio konservatorijoje toliau ugdys net keturi mokiniai: Aidas Mangilioivas (saksofonas), Žilvinas Kovas (vokalas), Justina Mykolaitytė  (vokalas) ir Rugilė Sarkanaitė (smuikas).


Šventę užbaigė šiltas bendravimas prie vaišių stalų.


Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt