Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2015 m. Birželio mėn. 3 d.
Gėrio pergalė Sausinės kaime

Prieš keliolika metų sutuoktinių gyvenimą juodu nuodėguliu užbraukė gaisras, kurį sekė kitos nelaimės, ilgam panardinusios šeimą į neviltį. Per gaisrą Virginijus prarado darbingumą, susirgo depresija.

Daug metų gyvenusi vėjų perpučiamame pastate, šiandien Kleizų šeima džiaugiasi už aukotojų lėšas pastatytu moduliniu nameliu. Nors naujame būste šeima gyvena jau keletą mėnesių, tik šiandien įvyko namelio įkurtuvės. 

Į šeimininkų išpuoselėtą ir gėlėmis papuoštą kiemą susirinko aukas padegėliams rinkusio Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo atstovai, meras Valerijus Makūnas, Seimo nariai Raminta Popovienė ir Antanas Nesteckis, kiti akciją aktyviai rėmę bendruomenės nariai.

„Sujungėme tris jūrinius konteinerius, sienas apšiltinome, įdėjome langus, duris ir prašom – dviejų miegamųjų ir virtuvės, kaip šiais laikais įprasta – sujungtos su valgomuoju, – namelis, iš viso 42 kv. m naudingo ploto", – pasakojo statybos darbams vadovavęs savivaldybės Aplinkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Andrėjus Žukauskas. 

Neseniai namelis prasiplėtė – jame atsirado erdvus vonios kambarys.
Dalintis šventiniu tortu buvo ir kita proga – birželio 1-ąją minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Kleizų šeimoje auga du sūnūs – Arminas ir Andrius. Todėl aukų rinkimo vajuje aktyviai dalyvavo Kauno rajono mokyklų ir vaikų darželių auklėtiniai. Jie kepė pyragus, juos pardavinėjo, o gautus pinigus perdavė nuo gaisro nukentėjusiai šeimai.

Simboliška ir tai, kad susirinkusiems koncertą surengė taip pat vaikai – Babtų pučiamųjų orkestras.
A.Makūnienė dėkojo visiems, aukojusiems lėšų į specialiąją fondo sąskaitą. Iš viso Kleizų šeimą finansiškai parėmė beveik 100 žmonių. Pagal asmens duomenis matyti, kad kai kurie jų – labai garbaus amžiaus. 

„Gerumas daro stebuklus. Nuostabu ir tai, kad gėris dauginasi. Todėl sulaukus pagalbos, reikia atlikti mažiausiai du gerus darbus. Tikiu, kad Virginijus ir Žilvija kada nors taip pat išties ranką nelaimėje atsidūrusiam žmogui", – kalbėjo fondo vadovė A. Makūnienė.

Įkurtuvių nuotaiką pagyvino dar vienas įvykis. „Iš kiaušinių ritasi žąsiukai“, - mamai į ausį pakuždėjo vyresnysis sūnus Arminas. Netrukus Meras V. Makūnas ir kiti svečiai patraukė į Kleizų paukštidę stebėti naujos gyvybės atsiradimo.

Ir dar vienas gera žinia – kaimynai nusprendė Kleizoms padovanoti netoli esantį žemės sklypą. Paukščius auginančiai šeimai tai bus didelė paspirtis.

KRS inf.

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt