Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2016 m. Spalio mėn. 13 d.
Tarptautinis WKF karate turnyras „Polish open 2016“

Lietuvą atstovavo 11 sportininkų: M. Kubilius iš Kauno „Atide“ trenerė E. Rupeikaitė, K. Ščiukaitė  iš Šiaulių „Baltasis tigras“ ir 9 G. Linarto auklėtiniai iš Garliavos „Budo“ klubo: Ą. Pečiukaitis, J. Steponkevičius, A. Drūlia, T. Minelga, A. Vilkas, R. Jadvinskis, M. Katauskas, A. Plioplytė ir fondo stipendininkė V. Astašauskaitė.

Asmeninėse rungtyse iš lietuvių geriausiai sekėsi Matui Katauskui, jis kumitė rungtyje U12 +40 kg., užėmė 2 vietą ir Titui Minelgai kumitė rungtyje U14 +50 kg., užėmė 3 vietą, o kadetų grupėje iki 16 metų -63 kg., liko 11vietoje. Titas kartu su Augustu Vilku ir Roku Jadvinskiu, kuris asmeninėje  rungtyje U 14 – 40 kg., liko per plauką nuo medalio – užėmė 5 vietą,  dalyvavo vaikinų U14 komandinėje kumitė rungtyje ir pasidabino bronzos medaliais.

Nuo vaikinų neatsiliko ir merginos, U14 merginų komandinėje kumitė rungtyje finale nusileido danėms ir lipo ant „sidabrinės pakylos laiptelio. Merginų komandą atstovavo: Vaida Astašauskaitė, Kamilė Ščiukaitė ir Agnė Plioplytė, pastaroji asmeninėje kumitė rungtyje U14 +50 kg., užėmė 7 vietą.

  Kumitė rungtyje Justas Steponkevičius kadetų grupėje – 52 kg. užėmė 11 vietą.  Ąžuolas Pečiukaitis kumitė rungtyje U14 -40kg., liko 7 vietoje.

Kovos menų ir sporto asociacijos „Budo“ prezidentas ir treneris Giedrius Linartas džiaugiasi tokiais sportininkų pasiekimais. Anot trenerio, karatė varžybos pagal WKF stilių pasižymi labai aukštu lygiu, tokio rango varžybose laimėti nors vieną bet kokios spalvos medalį yra geras pasiekimas. Labai džiugu, kad keli sportininkai nepabūgo dalyvauti ne tik savo, bet ir  už vyresnį amžių, manau jie gavo labai neįkainojamą pamoką, po kurios tikiuosi toliau tik tobulės.

Kovos menų ir sporto asociacijos „Budo“ treneris dėkoja Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondui, kuris prisidėjo prie Vaidos Astašauskaitės išvykos į šias varžybas. Treneris džiaugiasi, kad visuomenė pradeda suprasti kaip svarbu remti ir skatinti jaunuosius talentus, tikėkimės šis pavyzdys bus užkrečiamas ir ateityje bus galima pamatyti žymiai daugiau gabių vaikų atstovaujančių Lietuvą, kurie gal net taps olimpiečiais, vylėsi treneris.

 

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt