Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2010 m. Sausio mėn. 21 d.
Šventinis fondo vakaras

Sausio 15 dieną ,,Combo“ klube surengtas Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo šventinis vakaras. Jo metu padėti pamatai šių metų fondo veiklai – surinkta per 40 tūkstančių litų. Didžioji dalis lėšų – 32 tūkstančiai litų – fondo sąskaitą papildė po meno kūrinių aukciono. Į šventinį vakarą susirinkę svečiai turėjo galimybę įsigyti menininkų Alfredo Šato, Osvaldo Jablonskio, Vitalijaus Grigo, Virginijaus Kašinsko, Jūratės Rekevičiūtės, Akvilės Kripaitytės, Indrės Baronės, Elenos Kajackienės darbų. Brandumu maloniai nustebino ir Kauno rajono moksleivių Kristinos Šermukšnytės bei Gabijos Krukauskaitės darbai. Likusi dalis pinigų buvo paaukota renginio metu.

  Vakaro metu buvo pristatyta fondo veiklos 2009 metais ataskaita. Vakaro svečiai gavo lankstuką su informacija apie tai bei simbolinę dovaną – medinį angeliuką. Praėjusiais metais metinės stipendijos paskirtos čiuožimo jaunių pirmenybių nugalėtojai Godai Butkutei ir Redui Dulinskui, studijuojančiam biofiziką Vilniaus universitete, finansinė parama - Justinui Mašalaičiui protezui įsigyti. Garliavos meno mokyklai skirta parama vykti į konkursą „Citta di Barletta“, Italijoje Kulautuvos vidurinės mokyklos šiuolaikinių šokių ir aerobikos kolektyvui „Judesys“ -  kelionei į Baltijos šalių šiuolaikinių šokių čempionatą. Stipendijos taip pat skirtos Agnei Mozūraitei, Deimantei Jankauskaitei, Ryčiui Balandžiui, Kristinai Šermukšnytei, Janinai Kunickaitei, Gailei Valuntaitei, Juditai ir Julitai Jankutėms, Skaistei, Ugnei, Inesai ir Mariui Slavėnams, apmokėta bokso treniruočių stovykla Kęstučiui Pūkui.

Fondo lėšomis išleista knyga ,,B. Brazdžionis. Istorija ir Kauno rajonas tūkstantmetyje“. Ją Rugsėjo pirmosios proga gavo visi Kauno rajono pirmokai. Respublikinių olimpiadų, festivalių ir konkursų nugalėtojams fondas padovanojo  iškylą laivu Kaunas-Kulautuva-Kaunas. Šie ir kiti praėjusių metų fondo darbai kaip ataskaita labdaros vakaro dalyviams pateikti informatyviu ir originaliu filmuotu siužetu.

  Į gražų renginį susirinkusiems Kauno rajono ūkininkams, verslininkams, menininkams, pedagogų bendruomenės ir savivaldos atstovams nuobodžiauti neleido šmaikštusis vakaro vedėjas Egidijus Stancikas, Giulija ir grupė ,,Angelas“. Kad fondas remia tikrai gabius ir talentingus vaikus, šventinio vakaro dalyviai įsitikino stebėdami Garliavos meno mokyklos mokinių, gavusių fondo paramą, koncertą, Lapių pagrindinės mokyklos dailės studijos jaunųjų kūrėjų kolekcijos pristatymą.

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt