Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2010 m. Balandžio mėn. 6 d.
Jovitos Jankienės sveikinimas ir laiškas

p. Aurelijai Makūnienei  ir  p. Valerijui Makūnui,

 

 

sveikiname Jus su artėjančiomis Šv. Velykomis. Lai atgimstanti augmenija ir gamtos gyvybinės jėgos Jums ir Jūsų bendraminčiams suteikia didelių jėgų antplūdžio gražiems darbams.

                      Taip pat norime padėkoti, kad parėmėte ir suteikėte galimybę toliau tęsti mokslus Garliavos meno mokykloje Julitai ir Juditai fortepijono klasėje.

                      Suprantame, metas sunkus visiems, bet kiek bedirbtum ir besistengtum nelengva visus penkis vaikučius išleisti į papildomo ugdymo būrelius. Juo labiau, kad visi vaikai juos lanko nuo mažų dienų.

                      Norime pasidžiaugti, kad vyriausias šešiolikmetis sūnus Tomas dešimt metų šoka tautinius šokius - iš pradžių Garliavos „Tauškutyje“, vėliau Kauno „Malūnėlyje“. Per tą laiką dalyvavo visose dainų šventėse ir begalėje konkursų.  Keturiolikmetis sūnus Povilas lanko baseiną, grūdina kūną sportu. Na, o mažylis sūnus dvylikmetis Vilius taip pat šoka penkis metus tautinius šokius Garliavos „Tauškutyje“. Apie dvynukes Julitą ir Juditą Jūs jau žinote.

                      Su vyru daug dirbame ir stengiamės užauginti dorus piliečius, kad būtų ne tik mokslus baigę, bet ir būreliuose vaikai įgytų pasitikėjimo savo jėgomis, pažintų ir atrastų meno, muzikos, šokio, sporto pasaulius, formuotųsi bei lavintų savo bendruosius gebėjimus.

                      Vaikų pinigus sumažino (kalbu apie daugiavaikius), atlyginimus taip pat sumažino, o mokesčiai padidėjo (už papildomo ugdymo būrelius, moksleivių pratybų sąsiuvinius ir pan.). Taigi daugiavaikei šeimai, turinčiai mažas pajamas, darosi nepakeliami tokie mokesčiai.

                      Dar kartą džiaugiamės, kad padėjote. Tik liūdna, kad visi būreliai yra mokami ir dar nemažus pinigus kainuoja. Mokykloms yra skiriami vaikų pinigai papildomam ugdymui, bet kiek žinau dauguma vaikų lanko būrelius (meno, sporto, šokių) ne mokyklose. Ar nebūtų galimybės tam skirtus pinigus iš vaiko krepšelio pervesti ten, kur vaikas realiai lanko papildomą ugdymą, o ne mokykloms, kurios negali ar neturi kompetencijos  suteikti tokias paslaugas ? Todėl prašau pagalbos sprendžiant šį klausimą.

                      Nesinorėtų iš vaikų atimti galimybės meno pagalba ugdyti harmoningą, visapusišką būsimą mokesčių mokėtoją. Juk daugiavaikė šeima augina ne tik sau mokesčių mokėtojus, bet ir kitoms mažavaikėms ar bevaikėms šeimoms, todėl jai reikėtų kiek daugiau paramos.

                      Turim konkretų pasiūlymą kitiems mokslo metams Garliavos meno mokykloje atleisti (ar sumažinti) nuo mokesčio už mokslą daugiavaikes šeimas.

                      Ačiū Jums už Jūsų supratingumą ir gerus darbus.

Pagarbiai,

Jovita Jankienė.

Karkazų km.

                                                                                                       


Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt