Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2010 m. Liepos mėn. 2 d.
Išvyka į Vilniaus „Vichy“ vandens pramogų parką

Net 22 šeimos, auginančios neįgalius vaikus, 2010 birželio 29 d. vyko į Vilniaus „Vichy“ vandens parką. Kelionę organizavo ir visas su pramogomis susijusias išlaidas finansiškai rėmė Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas  bei UAB „Uma Trans“ . Prie kelionės organizavimo prisidėjęs Kauno rajono socialinių paslaugų centras į išvyką pakvietė 22 neįgalius vaikus. Juos lydėjo 19 suaugusiųjų šeimos narių ir 2 Socialinių paslaugų centro darbuotojos. Kelionės tikslas – ugdyti vaikų savarankiškumą, skatinti šeimos bendravimą, suteikti bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą vaikams kartu su šeima, integruojant vaikus į visuomenę. Ekskursijos dalyviai susirinko 9 val. prie Kauno pilies. Juos pasveikino, palinkėjo gerai praleisti laiką  Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, išvykos rėmėjai – Labdaros ir paramos fondo direktorė Aurelija Makūnienė ir UAB „Uma Trans“ direktorius Darius Marma  bei  Socialinių paslaugų centro direktorė Raminta Popovienė.

Vandens pramogų parke vaikų laukė pramogos vandenyje: „Kanojų upė“, sūkurinės vonios, „Lavos pirtys“, „Delfinų jūra“. Patys mažiausieji džiaugėsi žaidimų sala. Po šaunių pasiplaukiojimų visi buvo vaišinami pietumis. Dar ilgai girdėjosi vaikų džiaugsmingas klegesys, vaikai ir jų mamos, tėveliai susipažino, bendravo, pasikeitė informacija. Smagu, kad po šios išvykos jie bendraus, dalinsis savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Tėveliai, visų važiavusiųjų vardu, nuoširdžiai dėkoja išvykos rėmėjams : UAB „Uma Trans“ direktoriui Dariui Marmai ir Labdaros ir paramos fondo direktorei Aurelijai Makūnienei už puikią idėją ir galimybę vaikams su negalia patirti džiaugsmą.

Na, o organizatoriai kviečia šeimas, auginančias neįgalius vaikus su judėjimo negalia iki 18 m. kreiptis į Socialinių paslaugų centrą tel.: 32 81 95 iki 2010 m. rugpjūčio 15 d.dėl kitos  išvykos, kuri planuojama rugpjūčio mėn. pabaigoje.

Aistė Garliauskaitė, Elvyra Vizgaitienė

Kauno rajono socialinių paslaugų centro

socialinės darbuotojos

                        

                                                       

                                                      

                                                       

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt