Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2010 m. Lapkričio mėn. 19 d.
Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas lapkričio 18 d. pristatė P. Palilionio knygą „...kaip Peštukas metė pūką“

Tądien Kauno rajono viešojoje bibliotekoje kvepėjo rudeniniais obuoliais, žvakių liepsnelėmis, knygomis ir lietuvišku žodžiu.... Tokioje aplinkoje Kauno rajono mokiniai, Kauno rajono viešosios bibliotekos filialų bibliotekininkės ir svečiai - Kauno rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė, labdaros ir paramos fondo komiteto narės Alvyra Čičinskienė, Marija Kuktorienė bei kiti, - rinkosi susitikti su rašytoju, poetu Petru Palilioniu. Naujausia rašytojo poemėlė „...kaip Peštukas metė pūką“ šiais mokslo metais mokyklą pradėjusiems lankyti vaikams – ne naujiena. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas Rugsėjo 1-osios proga pasveikino visus pirmokus įteikdamas jiems Petro Palilionio knygeles.
            Na, o šiandien Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos  fondo direktorės iniciatyva vyko susitikimas su knygelės autoriumi. Renginio vedėja, Lapių pagrindinės mokyklos direktorė Vaida Trofimišinienė, gausiai susirinkusiems pristatė autorių, kūrybinę veiklą ir jo nuopelnus puoselėjant lietuvių kalbą ir kultūrą. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokinių išraiškinga ištraukos iš poemėlės inscenizacija sužavėjo visus ir nustebino patį rašytoją. Garliavos Meno mokyklos mokiniai renginy dalyvavusiems suteikė galimybę pakeliauti po muzikinių garsų pasaulį, o patys mažiausi, - Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos pirmokai - stojo prieš didelę auditoriją ir drąsiai deklamavo poeto eiles.
            Suorganizuotu renginiu, skirta pagarba ir dėmesiu džiaugėsi Petras Palilionis ir nuoširdžius padėkos žodžius skyrė Aurelijai Makūnienei. Fondo lėšų pagalba rašytojo kūrybinės mintys, puikiai iliustruotos dailininko Romualdo Čarnos, virto vaikiška knyga, kurios pasaulyje, anot Eglės Dumskytės,  karaliauja žodis – spalvingas, nepagaunamas, besislepiantis naivioje, patiklioje, išradingoje Peštuko širdelėje...
            Fondo direktorė Aurelija Makūnienė pasidžiaugė jau tradicija tapusia veikla – kiekvienais metais padėti naujai knygai išvysti pasaulį, o naujomis, dar kvepiančiomis knygelėmis, pasveikinti vaikus. Jauniesiems knygelių mylėtojams, besilankantiems bibliotekoje jau ne pirmą kartą, Aurelija Makūnienė įteikė lankstinukus ir medinius suvenyrus, o dalyvavusiems meninėje programoje – krepšelius su saldžiomis vaišėmis.
            Sveikinimo žodžius visiems tarė jaukios aplinkos šeimininkė, bibliotekos direktorė Irena Stančiauskienė ir Petro Palilionio likusius knygos egzempliorius padalino viešosios bibliotekos filialams, kurių rajone yra 31 – išsibarstę po visus rajono kampelius.
             Renginyje dalyvavęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas rado laiko ne tik pasidžiaugti gausiu jaunųjų skaitytojų būriu ir mokinių meniniais gebėjimais, bet didelį ir nuoširdų dėmesį, padėkos ir paskatinimo žodžius skyrė atvykusioms iš įvairių Kauno rajono vietovių kultūros darbuotojoms. Mažiausiems renginio dalyviams išskubėjus į kitą bibliotekos patalpą stebėti spektaklio, Kauno rajono meras supažindino su Kauno rajono veiklos plėtros strategija, apžvelgė jau nuveiktus darbus ir pakvietė prie arbatos puodelio visus pabendrauti, pasidalinti savais džiaugsmais ir rūpesčiais.
             Renginio pabaigoje rašytojas Petras Palilionis, surengęs žinių mini - konkursą, nugalėtojams padovanojo atsivežtas knygas. 
             Išsklaidęs niūriai rudenėjančią dieną ir atgaivinęs sielą, renginys praėjo tarsi trumpa atokvėpio nuo kasdienių darbų akimirka.

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt