Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Naujienos
2010 m. Gruodžio mėn. 6 d.
11-metė Goda Butkutė tęsia sėkmingą jaunųjų čiuožėjų pasirodymą
Vienuolikametė Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinė Goda Butkutė tęsia jaunųjų Lietuvos čiuožėjų laimėjimų seką ir Vengrijoje vykusiose tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Santa Claus Cup „ tarp 36 dalyvių iš 12 šalių užėmė 5 vietą. Nuo 3-iosios vietos lamėtojos sportininkę skyrė tik 0,63 taško.

Sportininkei „koją pakišo“ vos keliolikai minučių likus iki varžybų pabaigos pavėluotai atkeliavęs bagažas su pačiūžomis. Atsižvelgdami į tai, organizatoriai padarė išimtį ir Godai leido startuoti paskutiniu 36-uoju numeriu.

Susidarius tokioms neįprastoms aplinkybėms, Goda iki pat starto neturėjo galimybės treniruotis ant ledo ir startavo neatlikusi visiems sportininkams skirto apšilimo ant ledo.  Po trumposios programos Goda Butkutė užėmė 12 vietą.

Su laisvąja programa jaunoji sportininkė surinko 48,45 taško ir buvo trečia. Bendroje įskaitoje vienuolikametė kaunietė pakilo net iki 5-os vietos.

Godą Butkutę treniruoja trenerė Lilija Vanagienė.

Jaunoji čiuožėja spalio pabaigoje Latvijoje dalyvavo tarptautinėse varžybose „Venspils perle" ir užėmė 3 vietą. Gruodį Godos Butkutės laukia Lietuvoje vyksiantis „Liepsnojantis ledas“...