Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2010 m. Gruodžio mėn. 30 d.
Šventinis renginys „Kad pasidžiaugti tuo, kiek daug nuveikta kartu...“

                    Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 29 d., Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo direktorė Aurelija Makūnienė pakvietė Fondo valdybos narius ir savanorius akimirkai stabtelėti, susimąstyti apie nuveiktus darbus ir pasidžiaugti tuo, kiek daug nuveikta kartu. O kad laikas būtų praleistas dar prasmingiau ir turiningiau, susitikti - Kauno oro uoste. Tarptautinio Kauno oro uosto Plėtros ir eksploatacijos direktorius Jonas Gurskas, pasisiūlęs vadovauti ekskursijai, pakvietė Aureliją Makūnienę, Alvyrą Čičinskienę, Ramintą Popovienę, Žydrą Narbutienę, Laimą Gylienę ir Valdonę Korsakienę susipažinti su Oro uosto veikla.
       Oro uosto paslaugomis naudojamės tada, kada nusprendžiame kažkur keliauti, ir vedini tikslo saugiai nuskristi, neatkreipiame dėmesio į tai, kaip visą tai vyksta. Todėl šįkart, užimdami ne keleivių, o žiūrovų pozicijas, stovėjome keleivių terminalo salėje, stebėjome šurmuliuojančius žmones ir klausėmės Jono Gursko pasakojimo. O įdomu buvo viskas – Kauno oro uosto, kaip įmonės, įsteigimas, platus veiklos pobūdis, sudėtinga techninė įranga ir įrengimai bei uoste dirbančio personalo ir specialistų veikla. Vaizdo stebėjimo patalpoje ir skrydžių valdymo bokšte turėjome išskirtinę galimybę pamatyti kaip vyksta viso Oro uosto valdymo darbai, specialiomis mašinomis valomi snieguoti kilimo ir nusileidimo takai, palaikomas ryšys su tarnybomis ir orlaiviais, ir galų gale – sulaukti sėkmingo lėktuvų nusileidimo.
       Oro uosto kavinėje prie šventinio stalo Fondo direktorė A. Makūnienė visų vardu padėkojo Jonui Gurskui už pažintinę ekskursiją, o savanorėms bei visiems, prisidėjusiems prie Fondo veiklos – už nuveiktus drauge darbus ir žymiai prasiplėtusią Fondo veiklą.
       O Fondo valdybos narės direktorei įteikė žvakę, kaip šviesos ir šilumos, vidinės ugnies ir optimizmo simbolį, kviečiantį susiburti geriems darbams.  

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt