Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2011 m. Birželio mėn. 2 d.
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – į Vilkiją

Birželio 1 dieną Vilkijoje surengta jau trečia vaikų ir jaunimo piešinių ant grindinio šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.  Vidurdienį  prie Vilkijos bažnyčios šurmuliavo apie 400 vaikų, nekantriai laukė, kol galės įmerkti teptukus į dažus ir savo fantaziją išlieti ant grindinio.

Susirinkusius pasveikino ir gražios vasaros linkėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Stebėdami, kaip su užsidegimu piešia vaikai, į šį procesą įsijungė ir suaugusieji: Fondo direktorė Aurelija Makūnienė, Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Vytas Bancevičius, Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Lionė Pikelienė, Vilkijos ir Vilkijos apylinkių seniūnai ir kiti.

Šventėje dalyvavo ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikai, mokiniai, labdaros ir paramos fondo ,,Nemuno krašto vaikai“ globotiniai, kuriems A. Makūnienė nuo paramos ir labdaros fondo atvežė didžiulį krepšį saldainių.

Tai ne tik džiaugsmo, gėrio ir šviesos šventė, bet ir atjautos diena. Lietuvos ir pasaulio istorijoje 2011 metai  įsimintini dviem reikšmingais įvykiais: nenugalima jėga sukrėtė Fukušimą Japonijoje  ir praėjo šimtmetis, kai netekome Mikalojaus Konstantino Čiurlionio.

Pasak renginį organizavusio  Vasaros dailės akademijos vadovo Zigmo Kalesinsko, visais laikais jautriausi, pažeidžiamiausi yra vaikai ir jaunimas. Jie mūsų žmonijos viltis ir ateitis. ,,Svarbiausia šventės dalis – nuo žemės drebėjimo ir Fukušimos atominės elektrinės tragedijos nukentėjusių, kenčiančių ir visokeriopai šią tragediją pergyvenančių vaikų ir jaunimo moralinis palaikymas“, - sakė Z. Kalesinskas.

Vaikai popieriaus lakštuose parašė piešiniais iliustruotus laiškus, kuriuose sudėjo gražiausius jausmus ir linkėjimus japonams ir šventei pasibaigus išsiuntė į Japoniją.

Fondo direktorė Aurelija Makūnienė ta pačia proga Vilkijos laikiniesiems vaikų globos auklėtiniams perdavė ir farmacinės įmonės „Aconitum“ labdarą – vitaminus. Ir tai dar ne viskas – vaikus artimiausiu metu pasieks leidyklos „Šviesa“ labdara – kvepiančios spaustuvės dažais knygos.

                                                                                                          KRS inf.

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt