Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2012 m. Sausio mėn. 23 d.
Šventinis vakaras Fondo rėmėjams

Sausio 20 d. restorane - klube „Combo“ vyko penktasis Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo renginys – Fondo veiklos pristatymas ir meno kūrinių aukcionas. Šventiniame renginyje įgyvendinti Kauno rajono gyventojų svajones, juos remti ir skatinti buvo surinkta beveik  62 500 Lt.  

Šiame jau tradicija tapusiame aukcione lėšos taip pat buvo renkamos kilniu ir prasmingu tikslu – padėti Kauno rajono gyventojams. Renginyje buvo parduodami tiek jaunųjų talentų darbai, tiek visoje Lietuvoje ir už jos ribų pripažintų autorių – Alfonso Vilpišausko, Alfredo Šato, Antano Obcarsko, Konstantino Žardalevičiaus, Konstancijos Dzimidavičienės, Dainos Daukšienės, Jūratės Rekevičiūtės, Jolantos Dovidaitytės,  Audriaus ir Agnės Vaišnių kūriniai. Aktoriaus Egidijaus Stanciko vedamame aukcione, kuriame buvo parduodami žinomų menininkų keramikos ir stiklo dirbiniai bei garsių Lietuvos dailininkų paveikslai, surinkta per 50 tūkst. litų. Likusioji sumos dalis rasta vakaro pabaigoje atidarius aukų dėžutę.

Renginyje pasirodė Kauno rajono choras „Božolė“, kuris sausio 22 d. startavo muzikiniame projekte „Chorų karai“, koncertavo Edmundas Kučinskas, talentingiausi Kauno rajono atlikėjai, jaunieji dizaineriai demonstravo savo kurtas drabužių kolekcijas. Aukcione buvo pristatomos ir Fondo stipendininkės – Kamilė Džiugaitė aukcionui pristatė savo paveikslą, o Domantė Vabuolaitė – koncertavo.

„Labai smagu, kad turime tiek daug kūrybingų ir sportuojančių vaikų, kurie garsina Kauno rajoną ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje. Fondo parama jaunimui suteikia galimybę vykti į konkursus, varžybas ir siekti aukštų rezultatų“, - kalbėjo fondo įkūrėja A.Makūnienė.

Kiekvienais metais surenkama vis didesnė lėšų suma leidžia ieškoti naujų idėjų ir efektyvinti Fondo veiklą. Visiems bendraminčiams – nuoširdus ačiū!

Šventinio vakaro akimirkos:

http://www.makunienesfondas.lt/galerija/fondo_sventinis_vakaras_2012

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt