Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Naujienos
2012 m. Liepos mėn. 11 d.
Kauno rajono jaunųjų irkluotojų mokomoji – treniruočių stovykla

Renginyje dalyvavo 20 berniukų ir mergaičių gimusių 1996-1999 metais iš įvairių Kauno rajono vietovių. Renginys pavyko. Kai kurie jaunieji irkluotojai pirmą kartą irklavo tikroje sportinėje valtyje. Irkluotojai tobulino irklavimo techniką, komandinio irklavimo įgūdžius, per dieną tekdavo nuirkluoti 20-30km.   Tai pat mokėsi remontuoti ir susitvarkyti savo sportinį inventorių. Norint sudaryti gerą komandą neužtenka treniruotis kartu, reikia ir gyventi, maitintis ir laisvalaikį leisti kartu, turėti bendrus tikslus, siekius ir kuo geriau vienas kitą pažinti. Stovyklą vainikavo Tarptautinė Regata „Gintariniai irklai“. Šioje regatoje pirmą kartą startavo  Kauno rajono sporto mokyklos vaikinų ir merginų aštuonvietės. Nors teko lenktyniauti su suaugusiais sportininkais, bet iškovotomis vietomis likome patenkinti ir mūsų darbas vasaros stovykloje buvo naudingas. Vaikinams tai buvo pirmas toks startas ir kovota garbingai. Iškovota 4-oji vieta. Merginos pirmąją dieną liko antros ir pasipuošė  sidabro medaliais,
o antrąją dieną iškovojo pirmąją vietą. Merginos iškovojo  bronzos medalius ir keturviečių be vairininko valčių klasėje.