Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2013 m. Balandžio mėn. 4 d.
Senelių namuose Garliavoje – senjorų ir vaikų šypsenų kadrilis

 

 

Direktorė Dalia Vansevičienė pasakojo, kad „Senjorų vila“ gyvuoja 7 mėnesius. Ji pristatė visiems pirmąją vilos gyventoją Valentiną, kuri iki šiandien gyvena čia ir yra viena įdomiausių pašnekovių. Iš viso senolių namuose apsistoję 28 gyventojai. Jauniausiam jų – 22 metai, vyriausiam – 97. Į vilą atveža ir gulinčių, ligotų senjorų. Dalį jų šiandien pamatytumėte jau vaikštančius, kalbančius, žymiai linksmesnius. Dauguma gyventojų išsilavinę žmonės, inteligentai – bibliotekininkai, ekonomistai, medikai ir net profesoriai. Senolių namų direktorė labai didžiuojasi tokiu šviesiu vilos kontingentu.

Dalia Vansevičienė teigė, kad vakaronių pageidauja patys vilos gyventojai: „Dauguma mūsų senjorų aktyvūs, todėl nuolat rengiame įvairias šventes, programas, skatiname skirtingų kartų bendravimą, norime, kad moksleiviai būtų dažnesni svečiai mūsų namuose, kad nebijotų senatvės, senolių, o pastarieji džiaugtųsi jaunimu, bendrautų. Smagu, kad Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas suorganizavo mums tokį nuostabų koncertą. Atsidėkodami mūsų namų gyventojai norėtų ir toliau prisidėti prie fondo veiklos ir padėti jo remiamiems vaikams. Ypač tokiems talentingiems!“.

Pasirodę pirmieji Garliavos meno mokyklos moksleiviai koncertu stebino senolius savo talentais. Jų organizatorė, pati šios mokyklos direktorė Regina Guobė, tik kukliai šypsojosi – „Mums gera, kai klausytojai džiaugiasi“.

Trankų koncertą senjorams padovanojo ir vaikų folkloro ansamblis „Ringutis“ iš Ringaudų, vadovaujamas Linos Apuokienės. Bandonija plėšiamos smagios polkos, pritariamos būgnui ir švilpynei, kaitino senolių žandus ir ne vieną privertė šypsotis bei kartu niūniuoti dainas.

Po koncerto Aurelija Makūnienė įteikė suvenyrus senjorų namų direktorei ir padėkojo už paramą fondui. Mažiesiems renginio dalyviams ir muzikantams įteikė prisiminimo suvenyrus, linkėdama toliau tęsti tokį šiltą bendradarbiavimą ir nesiliauti džiuginus savo talentais aplinkinių.

Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas jau šešti metai globoja talentingus menui ir gabius sportui vaikus, teikia labdarą bei pagalbą našlaičiams, daugiavaikėms šeimoms, mažai apsirūpinusioms šeimoms. Stipendijomis jau paskatinti daugiau nei 400 jaunųjų Kauno rajono gyventojų: muzikantai, sportininkai, darbštūs ir gabūs mokiniai. Fondas veikia tik iš privačių lėšų ir surenkamos 2 proc. paramos.

Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė palinkėjo vilos gyventojams, kad ši aplinka taptų tikraisiais jų namais, aptarnaujančiajam personalui – ištvermės ir energijos, visiems – ramybės.

Direktorei gražių žodžių negailėjo ir LR seimo narys Antanas Nesteckis. „Jūsų veikla nėra populiari – ji reikalauja daug kruopštumo ir atsakomybės, pasiaukojimo, kai turi sielotis dėl kiekvieno nelaimės, netekties, surasti laiko pasidžiaugti kartu, išklausyti. Džiugu, kad įsikūrę tik rudenį, gyventojų turite jau gausų būrį“ – kalbėjo jis. „Belieka tik palinkėti užsispyrimo ir kantrybės“.

Energinga ir kruopščia direktore didžiavosi laikinai vykdanti Kauno rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėjo funkcijas Rima Jusienė. Ji pasveikino senjorus su praėjusiomis šv. Velykomis ir įteikė krepšelį saldainių – „Jei netyčia širdį suspaustų liūdesys, pasiimkite iš šio krepšelio po saldumyną, prisiminkite šią popietę“.

 

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt