Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Naujienos
2010 m. Balandžio mėn. 16 d.
Sėkmingas pasirodymas Pabaltijo šalių šiuolaikinių šokių čempionate

Balandžio 9 -11 d. Taline vyko Pabaltijo šalių šiuolaikinių šokių čempionatas „Estonian Open 2010“. Čempionate dalyvavo šokėjų komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Suomijos.

Pasiekęs puikių rezultatų ir Kauno rajoną ne vienus metus garsinęs Lietuvoje, šiame čempionate jau antrą kartą savo jėgas išbandė Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo remiamas Kulautuvos aerobikos ir šiuolaikinių šokių kolektyvas „Judesys“, vadovaujamas Odetos Burneikienės. Šokėjai, išvykę į Estiją, nenuvylė tėvelių, draugų ir pateisino savo trenerės lūkesčius. Čempionate šokėjai atliko devynias kompozicijas, iš kurių net aštuonios  pateko į finalą. Solinių šou šokių kategorijoje, vaikų grupėje, įveikusi pajėgias varžoves į finalą pateko trečios klasės mokinė Viktoria Linkis su šokiu „Voriukas“ ir iškovojo ketvirtą vietą. Ugnė Jakubauskaitė ir Ineta Zakarauskaitė dalyvavo solo šou šokių kategorijoje, jaunių grupėje. Ugnė pradėjusi pasirodymą ketvirtfinalyje,nustebinusi tesėjus savo technika ir išraiška, tapo vicečempione. Ineta iškovojo 16 vietą. Dvejetų pasirodymuose Inetos ir Ugnės šokį teisėjai įvertino II vieta. Kompozicija „Vienišos mieste“ finale užėmė 7 vietą.

Kolektyvo jauniausių šokėjų kompozicija „Gamtos stebuklai “ tarp mažųjų grupių įvertinta antra vieta, o šokis „Nuotykai statybose“, kurį atliko devyni šokėjai, laimėjo ketvirtą vietą. Gatvės šokių kategorijoje, vaikų grupėje šokis „Sekliai“ pripažintas geriausiu. Austėja Vaidalauskytė, Meda Urbonaitė, Inesa Uškevičiūtė, Kasparas Lukoševičius, PauliusLižaitis, Akvilė Bulotaitė, Viktoria Linkis ir Augustė Pikelytė tapo čempionais. Justė Kadišaitė Ir Erika Abromavičiūtė dalyvavo gatvės šokio stiliaus, jaunių grupėje dvejetų kategorijoje. Finale laimėjo šeštą vietą.

Šokėjams be galo svarbu, kad jie parodė savo gebėjimus ne Lietuvoje, o ir Europoje, kad rungėsi su pajėgiais Europos šalių kolektyvais. Įgyta patirtis tikrai padės ir toliau siekti pergalių, o sporto salėje per treniruotes išlietas prakaitas neatrodys toks sūrus. Kolektyvo šokėjos džiaugėsi ne tik medaliais bei taure, bet ir patirtais įspūdžiais aplankius Talino senamiestį ir kitas lankytinas vietas, galimybe užmegzti pažintis ir pabendrauti su užsienio šokėjais.