Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Naujienos
2011 m. Sausio mėn. 24 d.
Šventiniame vakare – veiklos ataskaita ir aukcionas

           Pasitraukus gražiausioms metų šventėms nuošalin Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas tradiciškai ketvirti metai iš eilės organizavo šventinį vakarą restorane – klube „Combo“. Kviestiniai svečiai – Fondo rėmėjai, dauguma jų jau ne pirmus metus dalyvaujantys. Džiugu, kad tai ne vienadienė akcija, kad Fondas ir jo veikla tvirtėja ir savanorystės veikla per Lietuvą plečiasi, - sakė Seimo narys  Juozas Olekas, pirmiausia sveikindamas ir dėkodamas Fondo direktorei Aurelijai Makūnienei. Taip pat visiems geros valios žmonėms - tiems, kas savanoriškai prisideda prie šios veiklos, ir tiems, kas remia prisidėdami savo dosnumu.
           Prie padėkos žodžių taip pat prisidėjo ir atvykę dvasiškiai - Tabariškių parapijos klebonas Rimantas Baltrušaitis ir Karmėlavos parapijos klebonas Virginijus Veprauskas, įvardindami Fondą kaip gėrio židinį, visiems primindami, jog Dievas stebuklus daro mūsų pačių rankomis, tam, kad tie, kurie yra šalia, būtų laimingesni.

            Pagrindinis Fondo tikslas - remti gabius ir talentingus vaikus, tad renginys ne atsitiktinai prasidėjo talentingų Kauno rajono mokinių koncertu. Ir vaikų dovana visoms atvykusioms moterims – baltomis, kaip žiema, pačių pagamintomis gėlėmis.            

            Nors atvykusiems buvo išdalinti lankstinukai apie praeitų metų Fondo veiklą, o direktorė Aurelija Makūnienė trumpai pristatė nuveiktus darbus ir tarė padėkos žodžius visiems, kurie vienaip ar kitaip teikė ir teikia paramą bei labdarą, vakaro vedėjas Egidijus Stancikas pakvietė pasižiūrėti informacinę vaizdinę medžiagą. Dėka „Kauno televizijos“ gimė trumpametražis filmas apie gabius vaikus, kurie Fondo pagalba gali lavinti ir skleisti savo talentus, apie savanoriškai prisidedančių žmonių veiklą ir motyvaciją jai, apie vykusius Fondo renginius ir šventes, ir, žinoma, tuos, kurie dalinasi gerumu ir dosnumu.

            Į vakarą svečiai susirinko ne tik pamatyti ir išgirsti apie tai, ką nuveikė labdaros ir paramos fondas. Iš jų buvo tikimasi dosnumo ir pagalbos tolimesnei veiklai. Renginio vedėjui paskelbus apie netrukus įvyksiantį aukcioną, buvo demonstruojama vaizdinė medžiaga apie pristatomus aukcione meno kūrinius. Ir ne tik apie meno kūrinius, kuriais pasigrožėjo ir  apžiūrėjo kiekvienas įėjęs į restorano salę, o ir apie jų atsiradimo istorijas iš pačių autorių pasakojimų. Menininkai - A.Obcarskas, V.Laukys, E. Balsiukaitė-Brazdžiūnienė, A.Brazdžiūnas, E.Kajeckienė, A.Šakalys, D. ir A.Rimkevičiai, G.Šibonis, A.Danelevičiūtė Vaišnienė ir A.Vaišnys, ir Kauno rajono mokinės – L.Slavinskaitė, R. Tarvidytė ir K.Šermukšnytė savo kūrinius - tapybą, keramikos ir stiklo dirbinius, tiesiog Fondui padovanojo. Ačiū jiems, prisidėjusiems prie gražios ir kilnios akcijos.

            Aukciono metu vyko ne tik meno kūrinių pardavimas. Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai pristatė iš rėmėjų labdaros savo pasiūtas ir sukurtas kolekcijas – neįtikėtinai kūrybingas ir fantastiškai nuostabias. Talentingų mokinių pora džiugino visų pamėgtais pramoginiais šokiais, o entuziastas Edgaras Šnipaitis norinčius mokė madingiausių linijinių šokių. Ką pasiklausyti, o ką ir linksmai pasišokti kvietė nenuilstantys ir trykštantys energija – Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, kurie taip pat prisidėjo prie kilnių tikslų ir koncertą dovanojo.

          Labdaros ir paramos vakaro metu iš viso buvo suaukota 63 250 Lt.

          Kaip bebūtų gaila, šventės visada baigiasi. Bet kur baigiasi viena, prasideda kita. Kaip ir geros valios žmonių įpareigojimas Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondui pradėti naujus darbus.

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt