Svarbiausia tai, kad mes galime
                         paversti svajones realybe.
                                                    [V. Zelandas]
  EN   Facebook acebook
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
Mes remiame

Deimantei Žemaitytei iš Kauno rajono, Raudondvario - penkeri. Ji serga genetine nervų-raumenų liga - miopatija. Šiuo metu iš Vokietijos laukiamas diagnozės patvirtinimas genetiniais tyrimais. Mergaitė visiškai nejuda, nes jos raumenukai labai silpni, bet galvelė veikia puikiai ir savo silpnu, kaip pelytės balseliu, kad ir su kvėpavimo aparatu sesei grojant gitara bando dainuoti...

Deimantė yra priklausoma nuo įvairios medicininės įrangos:  tracheostomos, dirbtinio plaučių ventiliavimo aparato, gleivių atsiurbėjo ir kosulio asistento. Viską su mažesnėm ar didesnėm pertraukom kompensuoja Ligonių kasos, išskyrus KOSULIO ASISTENTĄ. Nors tokie pacientai klinikose gydomi šiuo aparatu, ir Deimantė, pradėjusi naudoti kosulio asistentą, gali kurį laiką pakvėpuoti savarankiškai, o praeitą vasarą PIRMĄKART savo gyvenime iš namų važiavo ne į klinikas, o į lauką ir išbuvo visą pusvalandį - tokie argumentai Ligonių kasose neveiksmingi. Iš dalies suprantama, nes šis aparatas Lietuvoje atsirado tik prieš keletą metų. Tikiu, kad dar po kelerių bus kompensuojama ir Lietuvoje, bet Deimantei jo reikia dabar. Šiuo metu Deimantės šeima moka už kosulio asistento nuomą 231,70 Eur per mėnesį.

2015-01-29 fondo valdybos sprendimu Deimantei Žemaitytei skirta 231,70 Eur mėnesinė stipendija aparato nuomos išlaidoms padengti.


 
 


 


 

Grįžti atgal
 
 

UAB „Šviesa“
UAB „Tyto alba“
Lietuvos rašytojų sąjunga
UAB „Analizė“
UAB „Ardovitė“
ARX BALTICA SPAUDOS NAMAI
UAB „Aurantijus“
„ACONITUM“ vaistų gamintojas
UAB „Baltijos polistirenas“
BALTIC REALITY ADVISER
Combo"
UAB „DOJUS agro“
UAB „Garlita“
UAB „Giraitės vandenys“
UAB „Inžineriniai tinklai“
UAB „KAUNO HRONAS“
AB „Lytagra“
UAB „Minvija“
UAB „Mobiringas“
UAB „Omniteksas“
UAB „Patikima linija“
UAB „Rovaltra“
UAB „RT Tax, Rinkos tinklas“
UAB „Urma trans“
UAB „Vitae litera“
UAB „Ekodora“
 
 
 

 
   Raudondvario pl. 208, Kaunas, LT-47154, Tel/fax.: 8 37 385072, el.paštas: info@makunienesfondas.lt